Open Monumentendagen 13 en 14 september ook podium nieuw talent!
Open Monumentendagen 13 en 14 september ook podium nieuw talent!
Al een paar jaar werkt CultuurZeist samen met de organisatie van de Open Monumentendagen. Bij veel monumenten treden koren, muzikanten, theatermakers en vertellers op. De vele bezoekers en deelnemers hebben dit enorm gewaardeerd en we vinden het een mooie aanwinst voor de dag.
Dit jaar zijn de Open Monumentendagen op zaterdag 13 en zondag 14 september. Binnen de gemeente Zeist neemt Geheugen van Zeist de organisatie hiervan op zich.
We blijven dit weekend de mensen - die traditioneel hun bijdrage geven, een podium bieden bij de vele monumenten die dat weekend open zijn. Maar…… we zoeken natuurlijk ook nieuwe artiesten! Als je wilt meedoen, geef dan aan welke mogelijkheden je ziet voor jouw optreden qua programma en locatie. We denken aan een tijdsduur van max 30 minuten. We zijn benieuwd naar jullie reacties en vragen jullie te reageren om mee te doen aan deze activiteit. Als jullie besluiten om niet mee te doen, dan horen we dat ook graag. De traditionele locaties zijn natuurlijk weer beschikbaar. Denk hierbij aan de kerk van de Evangelische Broedergemeente, de St Josephkerk, de Witte Os, het Slot, landgoed Beukbergen, de Noorderlichtkerk en Figi, maar we willen dit jaar ook gebruik maken van nieuwe locaties in Den Dolder, Austerlitz en in Zeist.
Heb je een leuk idee? Stuur snel een mail, dan kijken wij wat kan. Een bijzonder kans om een breed publiek te bereiken op een bijzondere locatie.
We stellen het erg op prijs als je voor 20 mei a.s. wilt reageren via het onderstaande aanmeldformulier:
Aanmeldformulier optreden Open Monumenten Dag weekend 13 en 14 september 2025
"*" geeft vereiste velden aan